همکاری با ما

همکاری با ما

دنیای وردپرس و برنامه نویسی از زمان راه اندازی تا امروز، کل هدف و تلاشش این بوده که بتونه با نشر محتوای آموزشی جدید، تولید محصولات نرم افزاری بومی، پاسخ به سؤالات و مشکلات کاربران اینترنتی و… قدمی مؤثر در توسعه وب فارسی و حتی بین المللی (با انتشار افزونه هایی مثل وردپرس یولایک – WP ULike) برداشته باشه. به همین خاطر مقاله های مختلف، پوسته ها و افزونه های پر طرفدار، ویدیو های کاربردی و… رو در مدت فعالیت خودش برای استفاده دوستان و همراهان عزیز قرار داده.

از راه اندازی دنیای وردپرس نزدیک به ۴ سال میگذره و ما با لطف خدا و همراهی دوستان عزیز تونستیم نتایج و بازخوردهای خوبی (مثل کسب رتبه برتر در گروه شرکت های طراحی سایت هشتمین جشنواره وب ایران) دریافت کنیم که ما رو مصمم کرد تا با پشتکار بیشتر به راهمون ادامه بدیم. حالا برای ادامه ی این راه و ارائه مقالات بیشتر و با کیفیت تر، فکر میکنیم که بیش از قبل به همفکری و همکاری دوستانمون نیاز داریم. ما برای بخش مقاله ها به افرادی نیاز داریم تا مقاله هایی رو آماده و به دوستان و کاربران دیگه ارائه بدن.

البته آماده کردن مقاله ها میتونه بصورت همکاری دوستانه یا بصورت پرداخت هزینه باشه که تصمیمش با خود شماست. اما اگه همکاری دوستانه رو با هدف ارائه مطالب جدید برای توسعه وب فارسی در نظر داشته باشید، حتما به شکلی از حمایت دنیای وردپرس هم برخوردار خواهید شد.


شرایط عمومی ارسال مقاله :

  • مقاله ها میتونند ترجمه شده و در عین حال معتبر باشند.
  • مقالات باید توسط شخص نویسنده نوشته و تکراری نباشند.
  • در نوشتن مقاله حتما باید از مباحث روز و جدید استفاده کنید.

وضعیت های ارسال مقاله:

۱- اگر تمایل به همکاری طولانی مدت با دنیای وردپرس دارید، لطفا از طریق فرم تماس با ما یک پیام بفرستید و شرایطتتون رو برامون ذکر کنید تا در نهایت یک حساب کاربری براتون بسازیم.
۲- چنانچه تمایل به انتشار چند مطلب محدود در دنیای وردپرس دارید، پیشنهاد ما استفاده از فرم پست مهمان هست که میتونید از این لینک وارد صفحه شده و مقالتون رو برای ما بفرستید.